Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Administration
fa: مدیریت

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Users
fa: کاربران

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Columns
fa: ستون‌ها
