Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Administration
ja: 管理

en: Node ID
ja: ノードID

en: Users
ja: ユーザー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Columns
ja: カラム
