Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Users
lv: Lietotāji

en: Columns
lv: Kolonnas
