Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Administration
ro: Administrare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Users
ro: Utilizatori

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Columns
ro: Coloane
