Super Login (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
