Super Login (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Messages
ca: Missatges

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Placeholder
ca: Marcador
