Super Login (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Messages
eu: Mezuak

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea
