Super Login (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Messages
fi: Viestit

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Username or e-mail address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
