Super Login (2.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Messages
hi: संदेश

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Username or e-mail address
hi: सदस्यनाम या फिर ईमेल पता

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Super Login Configuration
hi: सुपर लॉग इन विन्यास

en: Username or Email Address
hi: उपयोगकर्ता का नाम या ईमेल का पता

en: Username Only
hi: केवल यूजर का नाम

en: Email Address Only
hi: केवल ईमेल पता

en: Login Type
hi: लॉग इन  का प्रकार

en: Enable Caps Lock Warning
hi: सक्षम कैप्स लॉक चेतावनी
