Super Login (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Messages
hr: Poruke

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Username or e-mail address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte
