Super Login (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Messages
kk: Хаттар

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы
