Super Login (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese
