Super Login (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Password Reset
pl: Reset hasła

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Placeholder
pl: Zaślepka
