Super Login (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Messages
ru: Сообщения

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Password Reset
ru: Сбросить пароль

en: Username or e-mail address
ru: Имя пользователя или адрес электронной почты

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Log In
ru: Войти
