Super Login (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Messages
sk: Správy

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
