Super Login (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Password Reset
uk: Скинути пароль

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Log In
uk: Увійти

en: Autofocus
uk: Автофокус
