Super Login (2.1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen

en: Password Reset
de: Passwort zurücksetzen

en: Username or e-mail address
de: Benutzername oder E-Mail-Adresse

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Log In
de: Anmelden

en: Go back to the login page.
de: Zurück zur Anmeldeseite.

en: Autofocus
de: Autofokus

en: Caps Lock is on
de: Die Feststelltaste ist aktiviert
