Super Login (2.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Username or e-mail address
el: Όνομα λογαριασμού ή διεύθυνση e-mail

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
