Super Login (2.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Forgot password?
es: ¿Olvidó su contraseña?

en: Messages
es: Mensajes

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Password Reset
es: Restablecer contraseña

en: Username or e-mail address
es: Nombre de usuario o dirección de correo

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Log In
es: Ingresar
