Super Login (2.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Messages
et: Sõnumid

en: Create new account
et: Registreeru

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress
