Super Login (2.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Messages
he: מסרים

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Placeholder
he: שומר מקום
