Super Login (2.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Messages
ja: メッセージ

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Username or e-mail address
ja: ユーザー名またはメールアドレス

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Autofocus
ja: 自動フォーカス
