Super Login (2.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना
