Super Login (2.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Forgot password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Messages
pt: Mensagens

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: Username or e-mail address
pt: Nome de usuário ou e-mail

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
