Super Login (2.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Messages
vi: Thông báo

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Username or e-mail address
vi: Tên người dùng hoặc địa chỉ e-mail
