Super Login (2.1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Messages
ar: الرسائل

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Username or e-mail address
ar: اسم المستخدم، أو عنوان البريد الإلكتروني

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
