Super Login (2.1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Messages
da: Beskeder

en: Create new account
da: Opret konto

en: Username or e-mail address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse

en: Autofocus
da: Autofokus
