Super Login (2.1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Password Reset
fr: Réinitialisation du mot de passe

en: Username or e-mail address
fr: Nom d'utilisateur ou adresse électronique.

en: Log In
fr: S'identifier

en: Text String Options
fr: Options de chaînes de caractère texte

en: Back to Login Page Text.
fr: Texte pour le retour à la Page d'Identification.

en: Autofocus
fr: Focus automatique

en: Login Type
fr: Type d'Identification
