Super Login (2.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: Username or e-mail address
id: Nama anggota atau alamat email
