Super Login (2.1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Username or e-mail address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: Placeholder
sv: Platshållare
