Super Login (2.1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Messages
tr: İletiler

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Username or e-mail address
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
