Super Login (2.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Password Reset
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Username or e-mail address
ug: ئەزا نامى ياكى ئې-خەت ئادرىسى

en: Log In
ug: كىرىش
