Super Login (2.1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Messages
cs: Zprávy

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
