Super Login (2.1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
