Super Login (2.1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیک

en: Placeholder
fa: جایگذار
