Super Login (2.1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Log In
hu: Bejelentkezés
