Super Login (2.1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Messages
it: Messaggi

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Username or e-mail address
it: Nome utente o indirizzo email

en: Placeholder
it: Segnalibro
