Super Login (2.1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Messages
lt: Žinutės

en: Create new account
lt: Registracija

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
