Super Login (2.1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Messages
ro: Mesaje

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Username or e-mail address
ro: Nume utilizator sau adresa e-mail

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
