Super Login (2.1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Messages
th: ข้อความ

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Username or e-mail address
th: ชื่อผู้ใช้หรืออีเมล
