Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Action
da: Handling

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: never
da: aldrig

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Caption
da: Undertekst

en: Changed
da: Ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: daily
da: dagligt

en: weekly
da: ugentligt

en: yearly
da: årligt

en: monthly
da: månedligt

en: Custom URL
da: Brugerdefineret URL

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens

en: Sitemap file
da: Sitemap-fil

en: Number of sitemaps in this index
da: Antallet af sitemaps der er indekseret

en: Number of URLs in this sitemap
da: Antallet af URLer i dette sitemap

en: URL location
da: URL lokation

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende
