Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: never
km: កុំ​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
