Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: never
ku: هیچ کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
