Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: never
sr: никада

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
