Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
