Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Action
ur: ایکشن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: never
ur: کبھی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
