Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: never
ast: nunca

en: Authored on
ast: Autoría en
