Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
