Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: never
eu: inoiz ez

en: ID
eu: IDa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia

en: Sitemap file
eu: Sitemap fitxategia

en: Sitemap URL
eu: Sitemap-aren URL-a

en: URL location
eu: URL kokapena
