Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: View
is: Vís

en: never
is: ongantíð

en: Authored on
is: Skrivað tann
